Voorjaarsvakantie | Knutsel mee in Hildes Atelier

, ,

25-02-2026

Twee wensbuideltjes. Eén zwarte en een camel kleurige.

In Hildes Atelier stap je in de voetsporen van historische ambachtslieden. Je ontdekt hier hoe onze voorouders met eenvoudige middelen prachtige en functionele voorwerpen maakten voor hun dagelijks leven. Door zelf met je handen te werken, leer je de technieken van vroeger echt begrijpen. Het maken van je eigen gebruiksvoorwerpen slaat een brug tussen de objecten die je in het museum ziet en de vaardigheden die mensen honderden jaren geleden al beheersten.

Wat kun je verwachten?

  • Word zelf een maker: Ga creatief aan de slag en maak met je eigen handen een authentiek buideltje of een klein olielampje.
  • Beheers historische technieken: Ontdek hoe je met eenvoudige materialen en traditionele methodes tot een prachtig eindresultaat komt.
  • Plezier voor iedereen: Ervaar een laagdrempelige en inspirerende activiteit die leuk en leerzaam is voor zowel jong als oud.

Praktische informatie

Wanneer: Woensdag 25 februari
Hoe laat: Doorlopend van 11:00 – 14:30 uur
Voor wie: Alle leeftijden vanaf 7 jaar.
Kosten: 1 euro materiaalbijdrage, deelname gratis met entree bewijs. Aanmelden niet nodig.

Bekijk hieronder het hele programma van de kerstvakantie (klik op afbeelding voor vergroting)